Kerkdiensten, anders

Kerkdiensten ‘op locatie’: daar we hebben helaas nog even wat geduld voor nodig. Maar we blijven u voorzien van een wekelijkse eredienst online, hetzij als live stream, hetzij per Zoom. De uitgezonden diensten kunt u ook op een later moment dat u schikt bekijken. Ons YouTube kanaal is VPKB De Wijngaard .  Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief en blijf op de hoogte. Zie voor het actuele overzicht deze pagina.

De kerkdiensten in onze gemeente zijn ingetogen van karakter: een moment van rust en bezinning, stilstaan bij je leven, samen openstaan voor God. We bidden, zingen uit het protestantse nieuwe Liedboek (psalmen en andere liederen), lezen uit de Bijbel en luisteren naar een preek. De kleinschaligheid van onze gemeente kleurt de sfeer van onze kerkdienst. Het is gemoedelijk en familiaal, alsof we in een huiskamer samen komen. Dat blijkt ook in Zoom te kunnen werken …