Kerkdiensten online

(Uit: De Band, artikel stadspredikant ds. Petra Schipper)

Zijn we door de moeilijkste periode heen? Door de diepte van de Goede Week op het spoor van Pasen op weg naar nieuw leven? Het zijn grote woorden, maar het valt ook zo wonderlijk samen: de coronacurve en het liturgisch jaar. We missen het samen kunnen vieren en bezinnen, toch het kloppend hart van kerk-zijn. Online vieren is behelpen, meer niet. Zeker geen vervanging, maar tijdelijke noodoplossing om de verbondenheid toch te blijven opzoeken. We leggen er veel liefde, energie, zoekwerk en creativiteit in om er iets van te maken. Onze accenten zijn best verschillend. Nu kunnen we dat zien van elkaar. En dat is ook mooi: nu hebben we heel gemakkelijk de kans om bij elkaar over de kerkmuren te kijken en ook de andere werkingen en werkers bezig te zien. Benieuwd hoe de maand mei zal verlopen en wanneer we “weer elkaar ontmoeten”. In hoopvolle verwachting daar naartoe levend bieden we u beurtelings onze diensten aan. Fijn dat Boechout ook aanhaakt!
De dienst is telkens vanaf zondagochtend 10 uur op Youtube te bekijken. Ook na de zondagen kunt u de vieringen daar nog even bekijken. Wie geen internet heeft, kan de papieren versie krijgen. Geef een seintje aan uw predikant. Als u na de viering over iets wil doorpraten, kunt u bellen of mailen met uw predikant, ouderling of met één van de collega’s. Aarzel niet om in contact te blijven!

Hier de verdeling van wie de volgende vieringen verzorgt:

  • 26 april: Bijbelhuis
  • 3 mei:   Antwerpen-Noord                             
  • 10 mei:  Boechout                       
  • 17 mei: Antwerpen-Oost                                 
  • 24 mei: Antwerpen-Zuid: ds. B. Dicou en ds. I. Koeman                       
  • 31 mei: Pinksteren: kerken samen, preek stadspredikant ds. P. Schipper                       

Zo gaan we door, tot de kerkdiensten weer in onze kerken kunnen doorgaan. We houden u allen op de hoogte.