Themaviering in De Wijngaard, zondag 14 januari, 10 uur: Gesprekken bij de Waterput

Als christenen geloven we in de Kerk als het lichaam van Christus, waar iedereen, hoeveel we ook van elkaar verschillen, op z’n eigen manier onmisbaar is voor het geheel. Onze kerk kan mensen een veilige plaats bieden, te midden van alle polarisatie en uitsluiting in de samenleving. Daarom is het belangrijk dat we samen over elkaars verschillen en eigenheid in gesprek kunnen gaan. Dat is kwetsbaar en spannend. In een themadienst, onder leiding van Willemijn Koivunen, zullen we daar wat eerste stappen in zetten.

Leidend is het verhaal van de ontmoeting tussen Jezus en de Samaritaanse vrouw bij de waterput. Ook bekijken we samen een stukje van de documentaire ‘Een Ander Verhaal’ van Willemijn Koivunen. Wie alvast nieuwsgierig is kan de film hier bekijken.  
U bent van harte welkom!

Hebt u zelf al gedachten qua teksten, liederen of muziek bij het thema die we in de dienst een plaats kunnen geven, stuur dat zeker vast in naar Willemijn.

Interactieve themadienst 14 januari 2024
aangeboden door MiSaG (VPKB werkgroep Migratie, Samenleven en Geloven)